Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak prądu w drzwiach pasażera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak prądu w drzwiach pasażera

    Maru 123, a co będzie jak nie dojedziesz, klaps w pupę od najstarszego stażem?? :diabelski_usmiech

  • #2
    Brak prądu w drzwiach pasażera

    Witam wszystkich. Mam następujący problem. Wsztstko zaczęło się od problemu z el. szybą. Poszły ślizgi. Zamówiłem nowe a na ten czas wypiąłem wtyczkę z silnika bo szyba opadała i silnik cały czas sie obracał przy zamykaniu z pilota. W trakcjie uzytkowania przestał działać w tych drziach c. zamek i el.lusterko. Gdy w końcy przyszedł czas naprawy rozbieram drzwi a tam cały ten układ scalony zalany i spalony. Więc naprawiłem ślizgi złożyłem wszystko do kupy. Założyłem nowy układ scalony bo akurat miałem kupiony nowy silnik. Wszystko fajnie szyba działa. Składam wszystko a szyba nie działa. Padł też c. zamek i lusterko. W obecnej chwili te drzwi są tak jak by odcięte od świata i nic nie działa. Nie działa mi również sterowanie tylnych szyb z panelu kierowcy. Po podpięciu pod VAG-a wywyala błąd nr 1332 (J387) czyli sterownika drzwi pasażera. Kasowałem go wielokrotnie ale ona cału czas na nowo się pojawia. Mam nadzieję, że ktoś zrozumie o co mi chodzi i w miarę możliwości pomoże. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Poczytaj stare tematy ktore podpowiedza Ci gdzie szukac dalej: Forum - Octavia Club Polska , Forum - Octavia Club Polska , Forum - Octavia Club Polska , Forum - Octavia Club Polska
      PL-LOP D-ROW mutex/ocfipreoqyfb/mutex

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X